O Nas

Jesteśmy szaloną rodziną z Krakowa, która parę lat temu zakochała się w Bieszczadach. Spędziliśmy tu ferie zimowe i to właśnie wtedy urzekła nas ta niesamowita kraina. Wpadliśmy na pomysł, by stworzyć tu magiczne miejsce do wypoczynku dla rodzin, przyjaciół i wszystkich amatorów dzikiej przyrody i niesamowitych widoków. Dziś mamy dla Was to, co najlepsze dla wypoczynku. Sami zobaczcie i oceńcie jak nam to wyszło.
tanie domki bieszczady
Całą rodziną przemierzyliśmy liczne bieszczadzkie szlaki turystyczne, ciesząc się wspólnie spędzonymi chwilami. Nasi dwaj synowie odkryli tu wszystkie uroki otaczającej nas przyrody. Dzięki leśnym spacerom poznali wiele gatunków grzybów, drzew, zwierząt czy owadów. Nauczyli się współgrać z przyrodą i żyć z nią w zgodzie. Stworzyliśmy miejsce przyjazne naturze. Dbamy o naturalne środowisko między innymi używając w domkach jedynie naturalnych kosmetyków i środków czystości.
tanie domki bieszczady
tanie domki bieszczady
Dla nas Odludomki to miejsce odpoczynku od miejskiego zgiełku. Siedząc na tarasie w słoneczny dzień, w tych pięknych okolicznościach przyrody czujemy, że po trudnym tygodniu możemy w końcu odpocząć. Wokół domków posadziliśmy liczne zioła, krzewy i kwiaty. Wszystko dostępne jest dla naszych gości, aby mogli przyrządzić na przykład lemoniadę ze świeżo zerwaną miętą. Dzieci uwielbiają również podjadać prosto z krzaczka maliny, porzeczki oraz borówki. Wszystko to z naszej uprawy, nie zaprawianej żadną chemią.

Nasze doświadczenie pozwala nam dopasowywać indywidualnie oferty do potrzeb,
zawsze służymy radą i podpowiadamy jak czerpać radość z wypoczynku.